Автомобільний дом «Соллі-Плюс» Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомобільний дом «Соллі-Плюс».

  1. Новини
  2. Завдяки Volkswagen та Siemens перехрестя стануть безпечнішими
24.10.2018
Світ Фольксваген

Завдяки Volkswagen та Siemens перехрестя стануть безпечнішими

Volkswagen та Siemens розробляють унікальну систему безпеки дорожнього руху

1

Нова унікальна технологія
Компанії Volkswagen та Siemens активно працюють над покращенням безпеки дорожнього руху, особливо це стосується безпеки на перехрестях. У спільному проекті об'єдналися німецьке місто Вольфсбург та компанії Volkswagen і Siemens. Проект передбачає розробку спеціальної технології Car2X WLANp (ITS-G5), яка дозволяє здійснювати обмін даними між автомобілями та цифровою транспортною інфраструктурою (наприклад, світлофорами). У межах експерименту в м. Вольфсбург облаштовують тестову ділянку, на якій десять систем управління дорожнім рухом передаватимуть інформацію про зміни фаз світла світлофорів за допомогою технології WLANp (ITS-G5). У майбутньому автомобілі, оснащені технологією Car2X, зможуть обробляти цю інформацію та повідомляти водієві про ситуацію на перехресті. Наприклад, водій знатиме, коли світлофори увімкнені в режим "зеленої хвилі". Таким чином, він зможе уникнути небажаного гальмування або прискорення. Розробники сподіваються, що найближчим часом завдяки можливостям автомобільних асистентів функція гальмування спрацьовуватиме в такій ситуації без втручання водія. У компаніях Volkswagen та Siemens переконані, що встановлені в автомобілі системи, які здатні передбачити сигнал світлофора, покращать рух транспорту в густонаселених районах. Проект також сприятиме покращенню безпеки дорожнього руху в цілому. З цією метою два перехрестя в місті Вольфсбург сьогодні оснащують сучасними сенсорними технологіями для виявлення пішоходів і велосипедистів. «Перехрестя, оснащені технологією з радарними датчиками, дають можливість значно краще ідентифікувати пішоходів та велосипедистів. Це додаткове інформування водія на складних перехрестях та ділянках підвищеної аварійності», - пояснює Манфред Фуг, голова компанії Siemens Mobility.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.