Новини від Фольксваген
27.02.2019

До побачення, Beetle...

Volkswagen Beetle об'єднав традиції та спосіб життя з моменту його заснування у 1998 році. Він і його наступник, який був представлений у 2011 році, привернув мільйони шанувальників по всьому світу. Останній автомобіль буде виготовлений у 2019 році.Спочатку було бачення, мрія, подібна багатьом у легендарній країні можливостей: в Американському центрі дизайну, який був заснований у 1991 році компанією Volkswagen у долині Сімі на півдні Каліфорнії, співробітники працювали над транспортним засобом з альтернативною технологією. Як це може виглядати? Вони знають, що в США оригінальний Beetle як і раніше вважається втіленням Volkswagen - ікона і стійкий символ якості. Так дизайнери Фрімен Томас і Дж. Каррол Мейс розвивають округлу форму Жука, у формі, що відображає традиції та сучасний дизайн.
Читати далі
ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Галерея відео

"Автомобільний дом "Соллі-Плюс" - перший офіційний дилер Volkswagen на автомобільному ринку Харкова.

Volkswagen Caravelle. Ідеальний шаттл.

Перевагами моделі є комфортний салон та сучасні мультимедійні системи у поєднанні з добре продуманим оснащенням місця водія

vw-assistance

Volkswagen Assistance

Шановний власник автомобіля Volkswagen! Ми щиро вітаємо Вас з придбанням та пропонуємо розглянути перелік асистанських послуг Volkswagen, які Ви можете отримати, зателефонувавши за номером 0 800 303-303.

Дізнатися більше