Новини автосалону
03.11.2018

Концепція Digital Retail успішно реалізована в ТОВ "Автомобільний дом "Соллі-Плюс"

Рівно 20 років тому відбулася знаменна подія - свої двері для клієнтів відкрив перший в Харкові та Харківській області автосалон Volkswagen. Прагнучи постійно враховувати думки своїх клієнтів і передбачати їх очікування, в жовтні 2018 року Автомобільний Дом "Соллі-Плюс" знову відкрив свої двері, щоб постати перед клієнтами в оновленому вигляді.Будучи новатором в 1998, і зараз в 2018 Автомобільний Дом "Соллі-Плюс" став першим автоцентром в Харкові, де втілена концепція Digital Retail. Діджіталізація неухильно проникає і в світ автомобілів. Марка Volkswagen в цьому процесі намагається ставити тренди.Саме тому Автомобільний Дом "Соллі-Плюс" в Харкові був обраний пілотним дилером, де в числі перших стартував проект SalesPad.Клієнт для нас в центрі уваги, саме тому ми думаємо над тим, щоб зробити його перебування у нас, спілкування з нами - максимально комфортним для вас.За допомогою програми SalesPad: - Клієнт зможе почати процес покупки де завгодно (в зоні сервісу, в зоні очікування, в відділі продажів) - всі інструменти завжди з продавцем, на планшеті.
Читати далі
ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Галерея відео

"Автомобільний дом "Соллі-Плюс" - перший офіційний дилер Volkswagen на автомобільному ринку Харкова.

Volkswagen Caravelle. Ідеальний шаттл.

Перевагами моделі є комфортний салон та сучасні мультимедійні системи у поєднанні з добре продуманим оснащенням місця водія

vw-assistance

Volkswagen Assistance

Шановний власник автомобіля Volkswagen! Ми щиро вітаємо Вас з придбанням та пропонуємо розглянути перелік асистанських послуг Volkswagen, які Ви можете отримати, зателефонувавши за номером 0 800 303-303.

Дізнатися більше