Автомобільний дом «Соллі-Плюс» Історія нашого розвитку

2020

Святкування 70-ти річчя Volkswagen Transporter!

Volkswagen "Соллі-Плюс" урочисто зустрів пілотів "Міжнародних Авіаліній України" в прекрасному місті Харкові. Пілоти МАУ приїхали влаштувати історичний автопробіг на честь Дня Народження Volkswagen Transporter.
Захід проходив за підтримкою першого офіційного дилера Volkswagen “Соллі-Плюс”, бренду Volkswagen комерційні автомобілі та авіакомпанії МАУ.
Видовище було незабутнє! Емоції та враження не передати словами.

2019

8 червня «R-Line Days» пройшов в колі друзів!

Тест-драйви дійсно були дивовижні! Volkswagen Arteon вразив своєю досконалістю. Volkswagen Touareg, як завжди, стильний та стрімкий, а Volkswagen Tiguan — маневрений, міський, проте з підвищеною прохідністю.
Дякуємо нашим відвідувачам за яскравий день та бажаємо гарного настрою та нових вражень від тест-драйвів з Volkswagen.
Завжди Ваш, Автомобільний Дом “Соллі-Плюс”!


2018

Концепція Digital Retail в Автомобільному Домі "Соллі-Плюс"

2018 рік став для Автомобільного Дому "Соллі-Плюс"знаковим. В 2018 році ми святкуємо 20-річча! "Соллі-Плюс" став першим автоцентром в Харкові, де втілена концепція Digital Retail. Саме наш дилерський центр був обраний пілотним дилером, де стартував проект SalesPad.
Також впроваджено Das WeltAuto – всесвітньо відому програму концерну Volkswagen AG у сфері автомобілів з пробігом.
Сервісній станції Volkswagen «Соллі-Плюс» присуджена премія «Якість обслуговування-2018 » на знак визнання його видатної продуктивності з точки зору задоволеності клієнтів.
Автомобільний Дом «Соллі-Плюс» входить в топ-100 компаній в Європі.

2016

Тест-драйв New Tiguan

12 листопада в Харкові відбулася серія тест-драйвів нового Tiguan, для клієнтів Автомобільного дому «Соллі-Плюс». Також клієнти змогли протестувати й інші моделі марки Volkswagen,такі як: новий Amarok, Touareg, Passat. Безліч емоцій та вражень від тест-драйвів залишили задоволені кліенти Автомобільного дому Volkswagen «Соллі-Плюс»!

1998

"Соллі Плюс" - офіційний дилер Volkswagen в Харкові

За багато років роботи компанії накопичено значний досвід в продажу автомобілів, сервісу, продажу запасних частин та аксесуарів.
Компанія "Соллі Плюс" завжди сповідувала лояльне ціноутворення на сервісні послуги, пропонуючи гнучку систему знижок. Крім цього, для корпоративних клієнтів існує система знижок на сервісні роботи і запасні частини.
Більшість співробітників - досвідчені фахівці з досвідом роботи більше 10 років.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.