Новини від Фольксваген
25.01.2019

Volkswagen відзначає випуск 5-мільйонного Tiguan!

Tiguan та Tiguan Allspace: протягом одинадцяти років з конвеєра зійшли аж п'ять мільйонів автомобілів цієї модельної лінійки кросоверів Продуктова лінійка Tiguan відіграє визначну роль в завоюванні глобального ринку Об'єм продажів Tiguan у 2018 році склав 800 000 автомобілів, що робить його одним із найбільш успішних автомобілів в усьому світі!
vw

Клієнти в усьому світі з ентузіазмом поставились до гармонійного дизайну Tiguan та Tiguan Allspace. Tiguan визначається виразною зовнішністю та функціональним інтер'єром, сучасними технологіями та відмінними характеристиками. Майже 800 000 автомобілів Tiguan та Tiguan Allspace, проданих у 2018 році, стали доказом популярності та успіху кросоверів бренду. Андреас Тостманн (Andreas Tostmann), член правління, відповідальний за виробництво: «Tiguan подолав історичну відмітку в п'ять мільйонів випущених автомобілів. Ноу-хау нашої команди, винятковий командний дух і ентузіазм, з якими ми виробляємо наші Volkswagen, забезпечили визначний успіх і стали міцним підґрунтям для нашої стратегії виробництва кросоверів». 

 
Бернд Остерло (Bernd Osterloh), голова Генеральної і групової робочої ради: «Tiguan забезпечує роботою десятки тисяч висококваліфікованих робітників в усьому світі і забезпечує значну частину прибутків компанії. Саме тому важливо зберегти рівень інвестицій в розробку та виробництво Tiguan, адже ми прагнемо надихати наших клієнтів цим автомобілем й надалі».

Виробництво Tiguan стартувало в 2007 році на головному заводі в Вольфсбурзі. Саме цей рік поклав початок успішної історії компактного кросовера. Вже протягом першої половини 2008 року з конвеєра зійшло понад 120 000 автомобілів. Далі відбувся різкий і тривалий зліт: у 2015 році вже понад 500 000 автомобілів Tiguan розійшлися всім світом.

В 2016 році було представлене друге покоління Tiguan. Це був перший кросовер від Volkswagen, що базувався на модульній платформі MQB із поперечним розташуванням двигуна. В 2017 році світ побачив надзвичайно просторий Tiguan Allspace, який був майже на 22 сантиметри довше і був доступний також у семимісному виконанні.

Випуск Tiguan Allspace нового покоління та розширення серії стимулювали попит: більш ніж 700 000 автомобілів було продано в 2017 році, а 2018 рік став найбільш успішним роком для продуктової лінійки Tiguan, об'єм продажів якої склав 800 000 автомобілів.

Зараз Tiguan і Tiguan Allspace випускаються на чотирьох заводах Volkswagen і пропонуються на найбільш значних світових ринках.