Новини від Фольксваген
31.05.2021

Volkswagen в Україні долучається до важливої соціальної ініціативи!

Офіційне представництво Volkswagen в Україні надає автомобілі для боротьби з голодом і закликає до відповідального споживання.
vw

Volkswagen - це глобальний бренд, який відомий у всьому світі не тільки як виробник надійних і високотехнологічних німецьких автомобілів, але і як соціально відповідальна компанія, яка вирішує важливі проблеми суспільства, акцентуючи на питанні захисту екології.

Представництво Volkswagen в Україні надає 2 автомобіля в тимчасове користування волонтерам Благодійної організації Food Foundation UA для регулярного транспортування продуктових наборів людям, які опинилися у важких життєвих обставинах. Благодійна організація Food Foundation UA є продовольчим банком їжі, який виконує важливу місію в Україні - боротьба з голодом, бідністю, мінімізація харчових відходів, а також закликає суспільство до відповідального споживання. Волонтери формують повноцінні продуктові набори, додаючи засоби особистої гігієни першої необхідності і передають їх представникам соціальних груп, які потребують продовольчої допомоги.

Команда фонду займається благодійністю вже сьомий рік, а залучення додаткових автомобілів безперечно допоможе охопити ще більше сімей, які потребують підтримки і допомоги.

Image