Новини від Фольксваген
04.03.2019

VOLKSWAGEN розпочав підготовку I.D. R до участі у заїзді на "Нюрбургринзі".

Перша серія випробувальних заїздів спортивного електрокара I.D. R пройшла на андалузькій трасі Circuito de Almeria (Іспанія).
vw

Компанія Volkswagen планує встановити новий рекорд «Нюрбургринга» серед електрокарів. Як повідомляє прес-служба бренду, в заїзді візьме участь спортивна модель I.D. R під управлінням пілота Ромена Дюма. На даний момент він вже приступив до підготовки до цього випробування.

Перша серія випробувальних заїздів пройшла на Андалузії трасі Circuito de Almeria (Іспанія). У компанії розповіли, що основна увага в цих тестах приділялася адаптації програмного забезпечення, що відповідає в ID. R за баланс між механічним гальмуванням і рекуперацією батарей.

«На захищеному гоночному треку, такому як« Північна петля »« Нюрбургринга », можна розвинути максимальну швидкість набагато швидше, ніж під час підйому на Пайкс-Пік. Я можу різко гальмувати і агресивніше прискорюватися. В результаті адаптації програмного забезпечення характеристики електродвигунів налаштовуються з урахуванням майбутньої гонки », - розповів Дюма.

Раніше гонщик за кермом цього електрокара вже зміг показати кращий результат в гонці з підйому на пагорб Пайкс-Пік. Однак, як пояснив технічний директор Volkswagen Motorsport Франсуа-Ксав'є Демезон, на відміну від гонки з підйому на пагорб Пайкс-Пік, що стартує на висоті 2862 м і завершується на позначці 4302 м над рівнем моря, перепад висот нагір'я Айфель «Північної петлі» становить від 320 до 617 метрів. Тому в аеродинамічні складові I.D. R вже були внесені зміни.

На даний момент найкращий час кола для повністю електричних автомобілів належить Пітеру Дамбрек. У 2017 британський пілот за кермом NIO EP9 пройшов трасу за 6 хвилин 45,9 секунди, показавши середню швидкість майже 185 км на годину.

Volkswagen I.D. R був представлений на спеціальному заході у Франції в минулому році. Новинка отримала два електричні мотори, які в сумі розвивають 680 л. с. і 650 Н · м крутного моменту. Маса автомобіля склала всього 1100 кілограмів. Гоночний електрокар здатний прискорюватися з місця до 100 км / год за 2,25 секунди.