Новини від Фольксваген
25.03.2020

Volkswagen прояснив долю «гарячого» Polo

Схоже, сімейство R обійдеться без найкомпактнішого хот-хетча.
vw

Лінійка «гарячих» Volkswagen в останній час розширюється достатньо активно. Вже представлені в особливо потужних модифікаціях компактний кроссовер T-Roс і позашляховик Touareg, який попутно став першим «зарядженим» гібридом фірми.

Крім того, в VW не скупиться на компліменти прийдешньому Golf R і навіть обіцяють поповнити спортивною моделлю своє електричне сімейство: найшвидший з VW ID стане дорожною модифікацією рекордного ID.R.

Однак, як заявив виданню Car Throttle глава підрозділу Йост Капіто, VW Golf R залишиться найбільш компактним серед легкових спорткарів Volkswagen. «Зарядженій» версії хетча Polo в сімействі місця не знайшлося. Він не став заперечувати, що певний інтерес серед покупців до такої моделі є, але потенційні обсяги продажу навряд чи виправдають витрати на розробку хот-хетча. Крім того, на думку VW, товарна модифікація Polo R виявилася б занадто дорогою за мірками сегмента.

Варто нагадати, що ще в 2017 році в Volkswagen дивилися на ринок більш оптимістично: тоді ходили активні чутки про нібито вже знаходиться в розробці «гарячої» модифікації VW Polo, якій прогнозували турбомотор потужністю аж до 300 к.с. Таким чином, єдиною найближчою новинкою, про яку відомі деякі технічні деталі і приблизна дата дебюту, залишається Volkswagen Golf R.