Новини від Фольксваген
22.05.2020

Volkswagen поділився планами щодо кроссоверної лінійки

На сьогодні в «кроссоверниій» лінійці Volkswagen чотирнадцять моделей, з них дванадцять вийшли за останні кілька років. На думку керівника відділу досліджень і розробок Volkswagen Френка Велша, цього цілком достатньо, навіть з огляду на постійно зростаючий попит на кросовери.
vw

«Я не думаю, що популярність кросоверів знизиться, але у нас їх зараз достатньо. Нам не потрібно більше 10 таких моделей. Наше завдання - створити ефективне портфоліо, яке не буде негативно впливати на обсяг продажу. Якщо у вас занадто багато моделей, а продажу 30 або 40 тисяч одиниць на рік, ви не можете заробляти. Тому ми зосередимося на автомобілях, які можуть бути успішними », - сказав Уелш.

Також топ-менеджер анонсував скорочення кількості моделей Volkswagen на платформі MQB. Зараз на цьому «візку» базуються Arteon, Touran, Passat і інші, але хто саме потрапить «під ніж», Уелш не уточнив. Їх місце займуть нові, але в цілому кількість моделей в лінійці Volkswagen залишиться приблизно таким же.

У найближчих планах Volkswagen електричні кросовер, мінівен і, можливо, флагманський седан, який стане ідеологічним наступником моделі Phaeton. Всього до 2025 року компанія планує запустити в серію більш 20 моделей з електричними силовими установками. У їх числі вже підтверджені кросовери з електричного сімейства ID, включаючи стандартну версію та купе ID4.