Новини від Фольксваген
03.04.2019

Volkswagen Golf - історія успіху в 45 років

Одному з найуспішніших європейських автомобілів -Volkswagen Golf - виповнюється 45 років. Перший екземпляр моделі, яка згодом стала бестселером марки, був випущений 29 березня 1974 на заводі Volkswagen у Вольфсбурзі. З моменту запуску виробництва покупці з різних країн світу замовляють новий Golf кожну 41 секунду - щодня і без перерви. Таким чином, середньорічний обсяг продажів становить близько 780.000 автомобілів на рік.
vw

Ральф Брандштеттер (Ralf Brandstätter), головний операційний директор марки Volkswagen, зазначив: «Golf - це основа нашої марки. Він, як ніяка інша модель, уособлює прогрес. Наприклад, завдяки Golf технології забезпечення безпеки вперше стали доступні мільйонам людей. Сім поколінь Golf внесли величезний вклад в розвиток Volkswagen, який став одним з провідних світових автовиробників ».

Д-р Штефан Лот (Stefan Loth), директор заводу Volkswagen у Вольфсбурзі, також зазначив: «У 1974 році перед нашими співробітниками стояло складне завдання - перейти від моделі Beetle до моделі Golf. З тих пір ми постійно розвиваємо наш основний завод, і сьогодні крім Golf ми виробляємо в Вольфсбурзі e-Golf, Golf GTE, Golf Sportsvan, а також інші моделі ».

Компактний Golf залишається ключовим продуктом марки на світовому ринку. Завдяки сучасній ходовій частини, інформаційно-розважальним і операційним системам, а також системам допомоги водієві він продовжить грати вирішальну для Volkswagen роль.