Новини автосалону
20.11.2020

Volkswagen Assistant

Цілодобова допомога в дорозі
vw

Починаючи з 2020 року Volkswagen пропонує своїм Клієнтам оновлену програму Volkswagen  Assistance. Учасники програми протягом двох років з моменту придбання транспортного засобу можуть розраховувати на отримання своєчасної та професійної допомоги на дорозі з можливістю евакуації автомобіля до найближчого офіційного партнера Volkswagen.

Програма містить безліч додаткових послуг, наприклад цілодобові консультації при поломці автомобіля, виклик таксі або розміщення в готелі.

Фахівці Volkswagen Assistance допоможуть Вам у випадку проколу шини і нададуть підтримку, навіть якщо у Вас закінчилося паливо.

В рамках програми Volkswagen Assistance можливе транспортування автомобіля до офіційного партнера Volkswagen, незалежно від місця події - на території України (крім тимчасово окупованих територій), країн СНД та країн Європи.

При цьому учасники програми можуть продовжити свою подорож - фахівці Volkswagen  Assistance можуть замовити проїздні квитки на поїзд, автобус або літак до місця запланованої подорожі, або проживання, а також допомогти в наданні інших послуг.

Крім того, програма передбачає відшкодування витрат Клієнта, якщо Клієнт самостійно сплачує вартість послуг. І найголовніше - якщо Ваш автомобіль  несподівано зламався, Ви можете бути впевнені в тому, що допомога прийде!

Дізнавайтесь подробиці за посиланням

Телефон служби Volkswagen  Assistance: 0 800 303 303 (цілодобово). 

Для дзвінків з-за кордону: +38 044 499 83 54