Світ Фольксваген
13.07.2018

Відкрийте для себе переваги Golf GTI.

Спортивний, легендарний та вірний традиціям.
golf-gti-1

Golf GTI залишається вірним собі і Ви побачите, що скромність йому не пасує. Ця модель навпаки надзвичайно щаслива показати свій характер.

Інтер'єр

Салон Golf GTI має високоякісне, вражаюче та типове оздоблення GTI - від панелі приладів та спортивних сидінь з клітчастим візерунком і аж до накладок на педалях із нержавіючої сталі.

Під час керування автомобілем Ви побачите реалізацію можливостей цього автомобіля на анімованому, кольоровому екрані на панелі приладів або ж отримаєте задоволення від вигляду панелі приладів у характерному дизайні GTI та центральної консолі із спортивними накладками. Відчуття спорту доповнюється завдяки накладкам на педалях із матової нержавіючої сталі, що вирізняються точним розташуванням точок натискання, які можна знайти у дійсно гоночних автомобілях.

Екстер'єр

Звісно ж натхнення для дизайну нового Golf GTI прийшло зі світу автомобільного спорту. Передня частина з ще більш вузькими фарами головного світла, типова структура решітки радіатора у вигляді шестигранної сітки та лаковані чорні повітрязабірники дозволяють визначити, що перед нами справжній спадкоємець першого GTI.

Його профіль виглядає спортивним завдяки розширеним бічним порогам, які створюють враження, ніби вже занижений Golf GTI має ще менший кліренс, а також завдяки напису та логотипу GTI на двох передніх крилах.

Задня частина автомобіля також привертає увагу завдяки матовому дифузору та хромованим насадкам на лівій та правій випускних трубах у поєднанні із заднім спойлером, пофарбованим у колір кузова. Затемнені світлодіодні задні ліхтарі та світлодіодна підсвітка номера створюють найкраще враження вночі.

Ви можете придбати Volkswagen Golf GTI у Харкові в офіційному дилерському центрі "Соллі Плюс".