Новини від Фольксваген
18.06.2020

Усі заводи Volkswagen повернулись до виробництва з 16.06.2020

Виробництво оновлюється на заводі в Пуебла, в Мексиці. Тому усі 16 заводів марки Volkswagen Passenger Cars по всьому світу повернулися до виробництва.
vw

Андреас Тостманн, член ради директорів Volkswagen Passenger Cars, котрий відповідає за виробництво і логістику, сказав: «Нам вдалося відновити виробництво з пріоритетом максимального захисту здоров'я. Жодна деталь не пропала у виробництві. Дякуємо нашій команді, а також нашим постачальникам і логістичним підрядникам».

Тільки для європейських заводів марка Volkswagen купує близько 100 000 різних деталей у своїх постачальників.
Виробництво було припинено, приблизно на шість тижнів в Німеччині і Європі, і, приблизно на 10 тижнів в Південній Америці, в результаті кризи з коронавірусів, на даний час завод в Мексиці відновлює виробництво приблизно через 11 тижнів.

Будучи першим автомобільним заводом, Цвіккау відновив виробництво ID.3 01 23 квітня 2020 року, а 28 квітня - найбільший завод бренду у Вольфсбурзі. Всі заводи в Китаї також повернулися до виробництва.
Всі заводи Volkswagen Passenger Cars тепер знову виробляють - з різними потужностями

Розподіл потужностей на заводах становив в середньому від 60 до 70 відсотків рівнів потужності до кризи COVID-19. Що стосується способу подолання кризи, Андреас Тостманн зазначає : «Наша основна робоча модель і наше позиціонування довели свою цінність у момент кризи».

Головним пріоритетом для відновлення виробництва було і залишається здоров'я робочої сили. Разом із заводською радою компанія розробила план зі 100 предметів для максимального захисту здоров'я, який вважається стандартом для галузі.

Volkswagen опублікував план, і він був завантажений з Інтернету більше 120 000 разів постачальниками і іншими компаніями в усьому світі. Наприклад, у Вольфсбурзі вже можна було перейти від вищого ступеня захисту (фаза 1) до фази 2. План передбачає чотири етапи.