Новини від Фольксваген
13.02.2018

Світова прем'єра нового Volkswagen Touareg.

Флагман бренду Volkswagen стане наступним кроком у найбільшій модельній кампанії.
new-touareg

Touareg очолить модельний ряд Volkswagen і продемонструє всю потужність бренду з його виразним дизайном, інноваційними технологіями та динамічними можливостями керування автомобілем. Світова прем'єра відбудеться в Китаї, ринку з найшвидшою динамікою розвитку SUV-сегменту та найбільшою ринковою долею бренду Volkswagen.

Touareg - це вершина модельного ряду Volkswagen, яка задає тон стандартам бренду. Завдяки старанням керівника центру Volkswagen Design - пана Клауса Бішоффа та його команди - автомобіль має яскравий експресивний дизайн із сильним характером та бездоганним виглядом. Сукупність інноваційних систем допомоги водієві надає максимальний рівень безпеки та комфорту. Одне з найбільших в класі інтерактивних місць водія Innovision Cockpit відкриває новий світ мультимедійного середовища. Трансмісія, пневмопідвіска, повнокерований повний привід із управлінням задніми колесами та системи стабілізації руху забезпечують безпечне та прогнозоване керування автомобілем.

Світова прем'єра нового Touareg та його технологічних і всеосяжних можливостей від Volkswagen відбудеться 23 березня 2018 року в Пекіні.

Новинка буде доступна в Україні вже в червні цього року.