Новини від Фольксваген
24.02.2020

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА - БРЕНД VOLKSWAGEN КОМЕРЦІЙНІ АВТОМОБІЛІ СВЯТКУЄ ДЕБЮТ НАЙБІЛЬШ «ЦИФРОВОГО» CADDY ВСІХ ЧАСІВ

На сьогодні вже створено понад три мільйони автомобілів цієї моделі. Тепер бренд Volkswagen Комерційні автомобілі презентує повністю новий Caddy п'ятого покоління.
vw

Кожна дрібниця була продумана і сконструйована практично з чистого аркуша. Адже тепер цей бестселер базується на платформі MQB (модульна платформа з поперечним розташуванням двигуна).

Це повністю змінює всю концепцію Caddy - платформа MQB дозволила інтегрувати у модельний ряд нові високі технології: інноваційні допоміжні системи для водія, що підвищують безпеку і комфорт;
мережеві інформаційно-розважальні та цифрові інфомедіа системи перетворюють Caddy в «смартфон на колесах»;
а нова технологія подвійного уприскування Twindosing робить турбодизельні двигуни (TDI) екологічніше, ніж будь-коли.

Дизайн екстер'єру був повністю перероблений і став більш спортивним. В той же час було значно покращено водійське місце, розширені функціональні можливості і збільшений обсяг внутрішнього простору в ультрасучасному салоні. Але незважаючи на все це новий Caddy залишився повноправним послідовником цієї легендарної моделі.

Багатосторонній, функціональний і практичний: Caddy - це майстер на всі руки, універсальний автомобіль, здатний стати як легким комерційним транспортом, так і просторим сімейним універсалом.