Новини від Фольксваген
14.08.2020

Спеціальні пропозиції на всі автомобілі зі складу

Знижки до 20%* на весь модельний ряд комерційних автомобілів Volkswagen!
2

Ми раді представити обмежений перелік автомобілів, що доступні за спеціальною ціною зі складу. Volkswagen Комерційні автомобілі підготував легкі ціни на якісні автомобілі для спеціальних цілей.

Crafter Kasten - автомобіль нового виміру: практичний, економічний, інноваційний. Коли ми говоримо про Volkswagen Crafter, перед усіма цими визначеннями можна сміливо ставити приставку «най».

Окремо варто відзначити Amarok із постійним повним приводом 4Motion, що є улюбленцем чоловіків протягом 4-х років. Адже його завдання номер один -доставляти водієві задоволення!

Transporter Kasten та Kombi ідеальні міські фургони, що створені для найрізноманітніших цілей: місткі але маневреі, як звичайний легковий автомобіль.
Multivan та Caravelle преміальні вени для сім'ї та повсякденного життя.
Зі знижками до 20%* на весь модельний ряд ваша мрія про новенький Volkswagen стане реальністю.
Варіанти автомобілів, що можна придбати за легкою ціною

Amarok
Вигода до 295 000 грн*

Головна задача: доставляти водієві задоволення!Ідеальний асфальт, сніг, пісок або бездоріжжя. З Amarok ви отримаєте задоволення н абудь-який дорозі у будь-яку погоду. Маневреність, достатній кліренс, система постійного повного приводу 4MOTION, 8-ми ступенева КПП та дизельний двигун 2.0 TDI або 3.0 V6 TDI, які перетворюють Amarok на короля дороги.

Crafter
Вигода до 151 000 грн*

Цільнометалевий фургон rafter Kasten відрізняється рекордною для класу місткістю, найбільш продуманою системою кріплення вантажу, в тому числі і під дахом, найкращою підготовкою для подальшої установки полиць, стулажів і шаф. Цей фургон — практично еталон.

T6 Kasten та T6 Kombi
Вигода до 176 000 грн*

Уже понад 70 років Transporter розвивається та росте разом із своїми задачами. Саме тому на сьогодні його вантажний відсік став функціональним та універсальним як ніколи. Автомобіль пропонується з двома колісними базами і трьома варіантами даху, максимальний об’єм вантажного відсіку становить 9,3 м3, а вантажопідйомність може сягати 1400 кг.

Multivan та Caravelle
Вигода до 150 000 грн*

Місткий салон з можливістю гнучкої організації простору та першокласним оздобленням вражає, а надсучасні мультимедійні системи і передові системи підтримки водія у поєднанні з економічними двигунами відповідають найвищім вимогам.
Замовляйте консультацію менеджерів офіційного дилеру Volkswagen “Соллі-Плюс” у м. Харків.

Телефон: 068 499 77 77
Адреса: вул. Академіка Павлова, 325-Д

 


* Акція діє з 05 серпня по 30 серпня 2020 року. Зазначена вигода стосується моделей Amarok, Caddy Kasten, Transporter, Crafter, Multivan та Caravelle 2019 року виробництва. Вигода вказана в національній валюті станом на 10.08.2020 р. за комерційним курсом АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК". Дана сума є орієнтовною. Детальніше про умови можна дізнатися за телефоном: 068 499 77 77. Авто в нашому дилерському центрі може відрізнятися від зображеного у рекламі. Амарок, Кадді Кастен, Транспортер, Крафтер, Мультіван та Каравелле. ТОВ «Порше Україна».