Автомобільний дом «Соллі-Плюс» Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомобільний дом «Соллі-Плюс».

  1. Новини
  2. Повернення легендарного Volkswagen Amarok!
07.12.2021
Новини від Фольксваген

Повернення легендарного Volkswagen Amarok!

Абсолютно новий Amarok з «яскраво вираженою ДНК Volkswagen»

vw

Серійне виробництво Amarok від Volkswagen Комерційні автомобілі було запущено 2010 року. За останні десять років у всьому світі було продано більше як 800 000 автомобілів. Вони допомагали водіям на багатьох континентах долати труднощі, які виникали на їхньому шляху. Наприклад, Amarok використовували організації зі збереження дикої природи в Південній Африці з 2011 року. Volkswagen Комерційні автомобілі є партнером Wilderness Foundation Africa (WFA) у їхній важливій роботі з захисту носорогів.

Новий Amarok має гарний вигляд і здатен виконувати безліч функцій. Він отримав не лише абсолютно новий вигляд всередині та зовні, але й більш функціональне обладнання. У майбутньому він буде корисним не лише як робочий інструмент. «Amarok дозволяє зробити те, що в багатьох місцях на перший погляд здається неможливим. Він полегшує виконання завдань, допомагаючи людям у роботі та в повсякденному житті, - розповідає Ларс Краузе (Lars Krause), член ради директорів з продажу та маркетингу Volkswagen Комерційні автомобілі.

У Європі новий Amarok можна буде замовити, починаючи з кінця 2022 року.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.