Все про аксесуари
02.08.2018

Подорожуй безпечно з оригінальними аксесуарами.

У вас є можливість придбати оригінальні аксесуари Volkswagen з перевагою до -7%.
aksesuari-vw

Спеціальна пропозиція "Подорожуй безпечно", дає можливість придбати оригінальні аксесуари Volkswagen з перевагою до -7%*.

Спеціальні ціни діють до 31.08.2018 в офіційному дилерському центрі "Соллі-Плюс" в Харкові. 

Бокси на дах з перевагою до 2000 грн*

Під час вантаження речей комфорт і безпека мають критичне значення, тому бокс оснащений інноваційною системою DuoLift, яка дає змогу відкривати кришку з обох боків. Усередині бокс має три кріпильних ремінці для фіксації багажу. Триточковий центральний замок захищає майно від крадіжок.

Тримач для велосипедів з перевагою до 2000 грн*

Інноваційні знімні проставки із захистом від крадіжок полегшують користування пристроєм. Кріплення має педаль, якою пристрій можна посунути вбік й отримати доступ до багажного відсіку, навіть у моделях із великою кришкою багажника. У комплекті також є захисний чохол для самого кріплення й рампа для легшого вантаження важких велосипедів.

Поперечини з перевагою до 1000 грн*

Базовим елементом для всіх систем є поперечини з алюмінієвого профілю. На них легко монтувати кріплення для серфбордів, велосипедів, лиж і сноубордів, багажні бокси тощо. Поперечини випробовують на відповідність вимогам не лише City Crash1, а й значно суворішого стандарту Volkswagen City Crash Plus. Обтічний профіль зменшує аеродинамічний шум. Поперечини постачають зібраними.

Кріплення для велосипеда з перевагою до 500 грн*

Завдяки продуманим фіксаторам для рами й напрямній для колеса велосипед сам займає правильне фіксоване положення. М'які накладки на фіксаторі рами захищають лакофарбове покриття. Колеса надійно тримають діагональні ремені зі зручними пряжками. Замки на фіксаторах і точках кріплення захищають велосипед від крадіїв.

Тягово-зчіпний пристрій з перевагою до 3000 грн*

Оригінальні зчіпні пристрої для доустановлення й комплекти для підключення електрообладнання причепа для різних моделей вирішують широке коло завдань. Ліцензія з кодом активації дає змогу інтегрувати систему з бортовою мережею автомобіля. Електричний роз'єм має 13 контактів. Сумісність компонентів й інтеграція з автомобілем гарантує належну роботу електричної системи причепа, деяких аксесуарів, функції стабілізації причепа тощо. 

Дитячі крісла з перевагою до 2000 грн*

Найвищий рівень захисту й комфорту для немовлят і малюків. Система ISOFIX жорстко з'єднує крісло з кузовом автомобіля. На сидіннях без кріплень ISOFIX дитяче крісло можна зафіксувати штатним триточковим ременем безпеки. Регульовані за висотою п'ятиточкові паски надійно втримують малюка.

* Під перевагою -7%, 500, 1000, 2000 та 3000 грн мається на увазі нова ціна, що знижена на 7%, 500, 1000, 2000 та 3000 грн від актуальної рекомендованої роздрібної ціни в день продажу. Кількість товару обмежена. Офіційний імпортер автомобілів Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна» не несе відповідальності за зміну ціни.

Виталий
Новиченко

Керівник відділу запасних частин
Мобільний телефон: +380 67 626 37-37
Факс: