Автомобільний дом «Соллі-Плюс» Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомобільний дом «Соллі-Плюс».

  1. Новини
  2. Новий Golf. Світова прем’єра
28.10.2019
Новини від Фольксваген

Новий Golf. Світова прем’єра

24 жовтня у Німеччині відбулась світова прем'єра останнього покоління бестселера бренду - Volkswagen Golf 8!

vw

Світова прем’єра об’єднала усіх прихильників бренду для зустрічі оновленого бестселеру Volkswagen Golf 8 покоління. Цифровізований, підключений до онлайн-мереж, завбачливий, інтуїтивний та інноваційно електрифікований.


Улюблена модель вперше стає технологічно оснащеною таким серійним обладнанням, як Innovision Cockpit, що додає зручності керування та легкості управління.

Також інноваційна функція голосового управління надає переваги при швидкості управління авто. Інші функції не менш важливі, але зовсім легко використовувані у майбутньому власниками авто. Це Mobile Key – додаток для смартфонів для керування деякими додатками авто. We Connect та We Connect Plus – зручно представляють стрімінгові сервіси, інтернет радіо та інший online функціонал. We Upgrade надає можливість активації деяких функцій та систем після виїзду з автосалону.


Запитай Alexa  - програма, яка безпосередньо інтегрована в Golf. Alexa зможе увімкнути музику, керувати сумісними смарт-девайсами для дому, перевірити останні новини та погоду.

Нове покоління Golf ще прогресивніше завдяки гібридним модифікаціям. Адже їх тепер 5 - eTSI та eHybrid.
eTSI. Golf – єдиний у своєму класі, хто пропонує «м’яку» гібридну силову установку (48 Вольт) і доступний з різною піковою потужністю: 110 к.с., 130 к.с. та 150 к.с.
eHybrid. plug-in версія Golf буде доступна у двох модифікаціях: на 204 к.с. та 245 к.с. (для GTE)


Car2X у серійному виконанні – Golf задає новий стандарт щодо безпечності
• Car2X. Новий Golf – перший серед Volkswagen, оснащений Car2X і послідовно підвищує безпечність на дорогах*
• Проекційний head-up дисплей на вітровому склі. Вся важлива інформація (спідометр, підказки навігації та ін.) завжди у полі зору водія
• IQ.DRIVE. Система Travel Assist підтримує оновлені автоматичні алгоритми  рульового керування, прискорення та гальмування на швидкості до 210 км/год*
• IQ.LIGHT – матрична LED-оптика. Інноваційна оптика дозволяє не тільки значно підвищити безпечність на дорогах, але й сприяє абсолютно новому досвіду від керування вночі
Smart Home – все, щоб почуватися в Golf як удома
• Персоналізація 2.0. Golf запам’ятає налаштування сидінь і дзеркал  та зможе зберігати ці дані в «хмарному сховищі», щоб потім застосувати їх після зміни водія. Або автомобіля
• 3-зонний клімат-контроль. Smart Climate автоматично застосує інтуїтивні пресети, наприклад: “warm hands” або “fresh air“
• Harman Kardon. Аудіосистеми від преміального бренду, налаштовані фахівцями зі Сполучених Штатів Америки, потурбуються про неперевершену акустику в Golf.

 

Динамічна еволюція
• Потужність, точність та LED-технології домінують в екстер’єрі нового Golf
• Коефіцієнт аеродинамічного опору зменшився до 0.275
Харизматичний ззовні. Від дебюту першого Golf 45 років тому, Volkswagen зарекомендував себе як надійний та практичний для повсякдення, але водночас технологічний та витончений виробник. Із новим Golf ця тенденція візьме новий початок. Домінантною рисою нового дизайну стануть фірмові C-подібні елементи, що проходять немов наскрізь всіх елементів кузова, та відтепер характеризуватимуть новий Golf. Ідеальне співвідношення виважених пропорцій та сучасних LED-технологій надають йому ще більш стрімкого, але водночас помірно стриманого вигляду. До речі, новітні технології освітлення відтепер стають абсолютно серійним* наповненням для Golf і витісняють традиційні, але застарілі технології.
Виміри та аеродинаміка. Незважаючи на те, що новий Golf вже не здається таким високим, він виглядає більш динамічним, проте зберігає фірмові компактні розміри: 4284 мм у довжину, 1789 мм у ширину та 1456 мм заввишки. Колісна база дещо збільшилась та складає солідні 2636 мм. Кожен елемент його кузова було переосмислено та видозмінено, що в свою чергу дозволило зменшити коефіцієнт аеродинамічного опору до 0.275.

Діджитал революція всередині
• Digital Cockpit змінює нашу манеру керування
• Діджиталізація сприяє інтуїтивності
Самодостатній цифровий світ. Нові інструменти та під’єднані до online-мереж мультимедійні системи відтепер стануть сусідами Digital Cockpit. Деякі зони тепер керуються виключно дотиком свого володаря, а сенсорні слайдери доповнюють цифровий образ нового Golf. Проекція на вітровому склі посилюватиме враження цифрової трансформації та сприятиме новому рівню інтуїтивної взаємодії між водієм та автомобілем. Завдяки online connectivity unit (OCU), всі системи послідовно пов’язані зі світом навколо Golf. Стандартний набір OCU передбачає використання інтегрованої eSIM, яка підтримує нові онлайн-сервіси We Connect та We Connect Plus*: наприклад, Ви обрали певний ресторан із POI-переліку. Вам більше не потрібно відволікатись на телефон та запити в пошукових системах – достатньо просто обрати місце, а Golf запропонує забронювати столик в ресторані завдяки зв’язку Вашого смартфона та автомобіля. Цифрова панель приладів підтримує нові рівні індивідуалізації та може бути налаштована під конкретні уподобання кожного водія. Цю цифрову революцію можна порівняти з першими справжніми смартфонами із touch-управлінням. В цьому сенсі Golf знову стає game changer.
Пов’язані між собою технології. Golf задає нову планку щодо систем допомоги водієві. Так, наприклад Travel Assist* зможе взяти на себе керування, позбавивши необхідності тримати кермо, прискорюватись та гальмувати на автомагістралях на швидкості до 210 км/год. До речі, Golf – перший серед Volkswagen, який починає «спілкуватись» зі своїм оточенням. Car2X використовує інформацію, надану іншими автомобілями в радіусі 800 м, на додачу до даних від інфраструктури відстеження дорожнього трафіку, та взаємодіє з водієм та ділиться цією інформацією з іншими Car2X моделями.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.