Новини від Фольксваген
28.09.2021

Лінійка спецмоделей 2021 по модифікаціям Т6.1 від вантажних до пасажирських автомобілей.

Multivan, Caravelle та Transporter
vw

Від легендарного Т.1 Bulli до цілої лінійки модифікацій моделі: під різні задачі та потреби родини чи бізнеса.

Image

Volkswagen Multivan 6.1

У Multivan 6.1 повністю оновлена передня частина, нові легкосплавні колісні диски, модифікована палітра кольорів та світлодіодні фари і світлодіодні задні ліхтарі. Надзвичайно висока якість кузову та матеріалів і висока якість виготовлення. Відтепер також із безліччю нових асистентів: системою захисту бічних сторін, асистентом стабілізації при боковому вітрі, асистентом руху по смузі, автопілотом при паркуванні, асистентом виїзду з місця паркування та асистентом маневрування з причепом.

Image

Volkswagen Caravelle 6.1

Коли заходить мова про професійне перевезення пасажирів, на думку найчастіше спадає саме Caravelle 6.1 - стандарт професійного перевезення пасажирів уже понад 30 років. Його головна спеціалізація? Комфорт і гнучкість. Його особливості? Інтелектуальні цифрові сервіси та найсучасніші мультимедійні рішення. А після завершення робочого дня? Він перетворюється з автомобіля представницького класу на ваш сімейний вен.

Image

Volkswagen Transporter 6.1 Kasten (вантажна версія)

Модель Transporter різних поколінь представлена на ринку вже понад 70 років і використовується у бізнесі, службах доставки та як автомобіль технічного обслуговування. Volkswagen Transporter задає стандарти для цілого класу транспортних засобів, названого на його честь. Сучасний фургон Transporter 6.1Kasten став ще функціональнішим, ніж будь-коли!

Image

Volkswagen T6.1 Kombi (пассажирська версія)

Починаючи з 1950 року Transporter Kombi пропонує можливість простого переобладнання для перевезення пасажирів або вантажів завдяки рядам сидінь, що легко знімаються. Салон із гнучкими можливостями використання та численні варіанти сидінь дозволяють знайти рішення практично в будь-якій ситуації.

Більше інформації про авто ви можете дізнатися у наших менеджерів: +38 (068) 499 77 77