Новини автосалону
03.11.2018

Концепція Digital Retail успішно реалізована в ТОВ "Автомобільний дом "Соллі-Плюс"

Рівно 20 років тому відбулася знаменна подія - свої двері для клієнтів відкрив перший в Харкові та Харківській області автосалон Volkswagen. Прагнучи постійно враховувати думки своїх клієнтів і передбачати їх очікування, в жовтні 2018 року Автомобільний Дом "Соллі-Плюс" знову відкрив свої двері, щоб постати перед клієнтами в оновленому вигляді.Будучи новатором в 1998, і зараз в 2018 Автомобільний Дом "Соллі-Плюс" став першим автоцентром в Харкові, де втілена концепція Digital Retail. Діджіталізація неухильно проникає і в світ автомобілів. Марка Volkswagen в цьому процесі намагається ставити тренди.Саме тому Автомобільний Дом "Соллі-Плюс" в Харкові був обраний пілотним дилером, де в числі перших стартував проект SalesPad.Клієнт для нас в центрі уваги, саме тому ми думаємо над тим, щоб зробити його перебування у нас, спілкування з нами - максимально комфортним для вас.За допомогою програми SalesPad: - Клієнт зможе почати процес покупки де завгодно (в зоні сервісу, в зоні очікування, в відділі продажів) - всі інструменти завжди з продавцем, на планшеті.
service1

- Моментально створити автомобіль своєї мрії на основі особистих побажань, вибравши колір, диски, тип салону і всі опції на свій смак.

Як бачите, в нашому оновленому Автоцентрі, автомобіль вашої мрії знаходиться на відстані кількох кліків. Вся інформація доступна Вам онлайн, на кінчиках пальців.

Уявіть, що все теж саме Ви можете робити у себе вдома самі. Просто зайдіть на наш сайт, введіть 6-ти значний код, і авто вашої мрії у вас на смартфоні, а через приcтавку Apple TV ви можете ділитися думками про ваше майбутнє авто зі своїми рідними чи близькими.

 
Інновації на цьому не закінчуються - сьогодні ми представляємо вам технологію віртуальної реальності -Першими серед преміальних брендів в Україні. За допомогою окулярів віртуальної реальності - опинитися в салоні майбутнього Туарег стає максимально просто.


Ласкаво просимо в нову еру Volkswagen вже зараз, в оновленому Автомобільному Домі "Соллі-Плюс" за адресою м. Харків, вул. Академіка Павлова, 325.