Автомобільний дом «Соллі-Плюс» Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомобільний дом «Соллі-Плюс».

  1. Новини
  2. Концепція Digital Retail успішно реалізована в ТОВ "Автомобільний дом "Соллі-Плюс"
03.11.2018
Новини автосалону

Концепція Digital Retail успішно реалізована в ТОВ "Автомобільний дом "Соллі-Плюс"

Рівно 20 років тому відбулася знаменна подія - свої двері для клієнтів відкрив перший в Харкові та Харківській області автосалон Volkswagen. Прагнучи постійно враховувати думки своїх клієнтів і передбачати їх очікування, в жовтні 2018 року Автомобільний Дом "Соллі-Плюс" знову відкрив свої двері, щоб постати перед клієнтами в оновленому вигляді.Будучи новатором в 1998, і зараз в 2018 Автомобільний Дом "Соллі-Плюс" став першим автоцентром в Харкові, де втілена концепція Digital Retail. Діджіталізація неухильно проникає і в світ автомобілів. Марка Volkswagen в цьому процесі намагається ставити тренди.Саме тому Автомобільний Дом "Соллі-Плюс" в Харкові був обраний пілотним дилером, де в числі перших стартував проект SalesPad.Клієнт для нас в центрі уваги, саме тому ми думаємо над тим, щоб зробити його перебування у нас, спілкування з нами - максимально комфортним для вас.За допомогою програми SalesPad: - Клієнт зможе почати процес покупки де завгодно (в зоні сервісу, в зоні очікування, в відділі продажів) - всі інструменти завжди з продавцем, на планшеті.

service1

- Моментально створити автомобіль своєї мрії на основі особистих побажань, вибравши колір, диски, тип салону і всі опції на свій смак.

Як бачите, в нашому оновленому Автоцентрі, автомобіль вашої мрії знаходиться на відстані кількох кліків. Вся інформація доступна Вам онлайн, на кінчиках пальців.

Уявіть, що все теж саме Ви можете робити у себе вдома самі. Просто зайдіть на наш сайт, введіть 6-ти значний код, і авто вашої мрії у вас на смартфоні, а через приcтавку Apple TV ви можете ділитися думками про ваше майбутнє авто зі своїми рідними чи близькими.

 
Інновації на цьому не закінчуються - сьогодні ми представляємо вам технологію віртуальної реальності -Першими серед преміальних брендів в Україні. За допомогою окулярів віртуальної реальності - опинитися в салоні майбутнього Туарег стає максимально просто.


Ласкаво просимо в нову еру Volkswagen вже зараз, в оновленому Автомобільному Домі "Соллі-Плюс" за адресою м. Харків, вул. Академіка Павлова, 325.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.