Новини

Новини від Фольксваген
24.10.2019

"КАСКО там, де Volkswagen": зміна умов акції

Акція поширюється на автомобілі Volkswagen Tiguan, Volkswagen Touareg, Volkswagen Passat і Volkswagen T-Roc, які клієнти можуть придбати з фінансуванням і гарантовано отримати КАСКО на рік.
vw

В акцію  «КАСКО там, де Volkswagen» внесені зміни.
з 08.10.19 дана акція доступна в кредиті для фізичних осіб та ФОП на моделі Volkswagen Tiguan та Volkswagen Touareg.

Умови діють на Volkswagen Tiguan, Volkswagen Touareg, Volkswagen Passat і Volkswagen T-Roc в лізинг або кредит, разом з фінансуванням Ви гарантовано отримуєте КАСКО на рік.

Послуги фінансування (лізинг та кредит) надає наш фінансовий партнер Porsche Finance Group Ukraine

Акція «КАСКО там, де Volkswagen» не поєднується з іншими діючими акціями PFG Ukraine, у т.ч. на модель Touareg.
Якщо протягом перших 12 місяців терміну дії договору клієнт виплачує більше, ніж 70% вартості автомобіля (разом з авансом), він зобов’язаний компенсувати річну вартість КАСКО за перший рік фінансування. Виключення – якщо клієнт сплачує платежі чітко за графіком погашення.
Якщо клієнт закриває договір кредитування раніше, ніж через рік, поліс КАСКО припиняє свою дію з дати закриття такого договору.
Акційні умови не поширюються на автомобілі, для яких погоджені індивідуальні умови фінансування (відміна адміністративної комісії, спеціальна процентна ставка тощо), у т.ч. для дилерських підприємств, а також на автомобілі з пробігом.
* Porsche Finance Group Ukraine: Послуги КАСКО страхування надає наш страховий партнер ПрАТ «СК «Українська страхова група» серія АВ № 500320 від 13.01.2010 року.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатись у консультантів відділу продажів Volkswagen.