Автомобільний дом «Соллі-Плюс» Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомобільний дом «Соллі-Плюс».

  1. Новини
  2. Історичний автопробіг на честь 70-ти річчя моделі Volkswagen Transporter в Харков
11.08.2020
Світ Фольксваген

Історичний автопробіг на честь 70-ти річчя моделі Volkswagen Transporter в Харков

15 серпня у Харкові відбудеться грандіозна соціальна акція від першого офіційного дилера в м. Харків Volkswagen «Соллі-Плюс», Volkswagen Комерційні автомобілі та авіакомпанії МАУ.

q

Пілоти авіакомпанії МАУ вже засумували на карантині, тож небесні капітани вирвуться у незвичний автопробіг на честь 70-ти річча моделі Transporter, що у 1950 році був відомий як Bulli від Volkswagen. 


Вони сформують колону історичних автомобілів з «кроком» 25 років - T2 1970 р., Т4 1995 р., та Т6 Multivan 2019 р. випуску та проїдуть трасою з міста Києва до міста Харкова і назад.

У Харкові захід розпочнеться 15 серпня о 15:00 у парку «Стрілка» біля Нетеченської набережної. На Вас чекатимуть цікаві лекції та розіграші подарунків.

Акція насправді неординарна. По-перше, це соціальна місія - таким чином пілоти хочуть підняти «бойовий дух» льотного комплексу МАУ. 

«Наша мета - демонстрація позитиву та успішності транспортних брендів VW та МАУ в Україні. Модельний ряд автомобілів T-моделей Volkswagen, а також особливості використання ретро-автомобілів на довгих дистанціях привертає увагу аудиторії до даного проекту. Даним автопробігом ми також хочемо звернути увагу українців на внутрішній туризм для зменшення економічних та психологічних наслідків карантину», - пояснює Андрій Яхновець, керівник проекту, водій історичного автомобіля Т2, другий пілот Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ.

Ми з нетерпінням готуємося до  автопригоди, якою хочемо підкреслити - будь-яким негодам у житті здатен завадити тільки невпинний рух уперед.

Дорогі харків'яни, чекаємо на Вас!

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.