Історичний автопробіг на честь 70-ти річчя моделі Volkswagen Transporter в Харков
15 серпня у Харкові відбудеться грандіозна соціальна акція від першого офіційного дилера в м. Харків Volkswagen «Соллі-Плюс», Volkswagen Комерційні автомобілі та авіакомпанії МАУ.
![q](https://www.volkswagen.kh.ua/novyny/istorychnyy-avtoprobih-na-chest-70-ty-richchya-modeli-volkswagen-transporter-v-kharkov/@@poi.imageproxy/9e13d9e9c5a4474bb5312b85d6059e40/730d3747-cce0-4096-bf65-474f263e331c.jpeg/news)
Пілоти авіакомпанії МАУ вже засумували на карантині, тож небесні капітани вирвуться у незвичний автопробіг на честь 70-ти річча моделі Transporter, що у 1950 році був відомий як Bulli від Volkswagen.
Вони сформують колону історичних автомобілів з «кроком» 25 років - T2 1970 р., Т4 1995 р., та Т6 Multivan 2019 р. випуску та проїдуть трасою з міста Києва до міста Харкова і назад.
У Харкові захід розпочнеться 15 серпня о 15:00 у парку «Стрілка» біля Нетеченської набережної. На Вас чекатимуть цікаві лекції та розіграші подарунків.
Акція насправді неординарна. По-перше, це соціальна місія - таким чином пілоти хочуть підняти «бойовий дух» льотного комплексу МАУ.
![](@@poi.imageproxy/da0f64adc75445d5aa53e541a15dcb08/c8756eba-b066-4911-9168-79285bd707cc.jpeg)
«Наша мета - демонстрація позитиву та успішності транспортних брендів VW та МАУ в Україні. Модельний ряд автомобілів T-моделей Volkswagen, а також особливості використання ретро-автомобілів на довгих дистанціях привертає увагу аудиторії до даного проекту. Даним автопробігом ми також хочемо звернути увагу українців на внутрішній туризм для зменшення економічних та психологічних наслідків карантину», - пояснює Андрій Яхновець, керівник проекту, водій історичного автомобіля Т2, другий пілот Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ.
Ми з нетерпінням готуємося до автопригоди, якою хочемо підкреслити - будь-яким негодам у житті здатен завадити тільки невпинний рух уперед.
Дорогі харків'яни, чекаємо на Вас!