Світ Фольксваген
11.08.2020

Історичний автопробіг на честь 70-ти річчя моделі Volkswagen Transporter в Харков

15 серпня у Харкові відбудеться грандіозна соціальна акція від першого офіційного дилера в м. Харків Volkswagen «Соллі-Плюс», Volkswagen Комерційні автомобілі та авіакомпанії МАУ.
q

Пілоти авіакомпанії МАУ вже засумували на карантині, тож небесні капітани вирвуться у незвичний автопробіг на честь 70-ти річча моделі Transporter, що у 1950 році був відомий як Bulli від Volkswagen. 


Вони сформують колону історичних автомобілів з «кроком» 25 років - T2 1970 р., Т4 1995 р., та Т6 Multivan 2019 р. випуску та проїдуть трасою з міста Києва до міста Харкова і назад.

У Харкові захід розпочнеться 15 серпня о 15:00 у парку «Стрілка» біля Нетеченської набережної. На Вас чекатимуть цікаві лекції та розіграші подарунків.

Акція насправді неординарна. По-перше, це соціальна місія - таким чином пілоти хочуть підняти «бойовий дух» льотного комплексу МАУ. 

«Наша мета - демонстрація позитиву та успішності транспортних брендів VW та МАУ в Україні. Модельний ряд автомобілів T-моделей Volkswagen, а також особливості використання ретро-автомобілів на довгих дистанціях привертає увагу аудиторії до даного проекту. Даним автопробігом ми також хочемо звернути увагу українців на внутрішній туризм для зменшення економічних та психологічних наслідків карантину», - пояснює Андрій Яхновець, керівник проекту, водій історичного автомобіля Т2, другий пілот Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ.

Ми з нетерпінням готуємося до  автопригоди, якою хочемо підкреслити - будь-яким негодам у житті здатен завадити тільки невпинний рух уперед.

Дорогі харків'яни, чекаємо на Вас!