Автомобільний дом «Соллі-Плюс» Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомобільний дом «Соллі-Плюс».

  1. Новини
  2. Concours d´Elegance.
24.08.2019
Новини від Фольксваген

Concours d´Elegance.

На, так званому, «концептуальному газоні» автовиробники демонструють свої захопливі концептуальні автомобілі. ID. BUGGY не зовсім вписується в цей ансамбль, але саме тому він повинен бути тут.

vw

17 концептуальних автомобілів припарковані перед легендарним гольф-клубом Pebble Beach. Зазвичай члени клубу використовують цю область, щоб попрактикуватися в грі.

«Я думаю, що ID. BUGGY обов'язково повинен бути тут, тому що цей автомобіль має неймовірне культурне значення », - говорить Клаус Бішофф, керівник відділу дизайну Volkswagen. «Це видно по реакції людей. Вони люблять машину, вона змушує їх посміхатися ».

Concours d'Elegance - це вражаючий і гламурний кінець неймовірного тижня для автолюбителів на півострові Монтерей в Каліфорнії. Ніде більше ви не побачите стільки автомобілів всіх поколінь: старих, дорогих і унікальних.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.