Новини від Фольксваген
09.04.2019

30 000 000-й автомобіль - варіант Passat GTE з гібридним приводом в кольорі Pyrite Silver Metallic

У квітні Passat подолав позначку в 30 мільйонів вироблених моделей на заводі Volkswagen в Емдені, в результаті чого бестселер встановив новий рекорд в своєму сегменті: жодна інша модель середнього класу в світі не має більших продажів, ніж Passat.
vw

Ральф Брандштеттер, головний операційний директор Volkswagen: «Passat - один з найважливіших і найбільш успішних автомобілів Volkswagen - з моменту його запуску 46 років тому 30 мільйонів клієнтів довіряли цьому автомобілю Volkswagen. В результаті, Passat став одним з найпопулярніших в світі; автомобіль, який сьогодні в Пекіні, як і в Берліні, Сіднеї, Йоганнесбурзі або на вулицях Сан-Франциско - вдома. У Volkswagen ми пишаємося цією успішною моделлю, яка і сьогодні є еталоном у своєму класі ».

Доктор Андреас Тостманн, член правління, відповідальний за виробництво для бренду Volkswagen: «В даний час ми виробляємо Passat на трьох континентах на 10 заводах для більш ніж 100 ринків. Це робить Passat справжнім глобальним бестселером ».

Вдосконалений Passat GTE також матиме особливе значення в модельному ряду, оскільки, як і 30-мільйонний транспортний засіб, гібридні моделі з модулем, що підключається будуть пропонувати значно більший діапазон електричної потужності в майбутньому.

Volkswagen почав виробництво перших моделей Passat на своєму заводі в Вольфсбурзі 14 травня 1973 року з девізом «Початок нової ери VW». Модель оголосила про абсолютно нове сімействі автомобілів з двигунами з водяним охолодженням, переднім приводом і ультрасучасним суцільносталевим шасі. Позиціонуючись як модель середнього класу,
Passat був наступником VW 1600. У тому травні 46 років тому ніхто в Вольфсбурзі не міг здогадатися, що буде продано 30 мільйонів автомобілів Passat і, таким чином, навіть перевершить легендарного Жука (21,5 мільйона). Разом з Гольфом (35 мільйонів) і Жуком,
Passat є одним з трьох найбільш продаваних автомобілів Volkswagen за весь час.