Послуга підключення App-Сonnect

"Соллі Плюс" пропонує своїм клієнтам доустаткувати автомобілі Volkswagen сервісом App-Connect.
app-connect-vw

Офіційний дилер "Соллі Плюс" з радістю допоможе підключити Ваш смартфон до екрану мультимедіа.

Завдяки App-Connect, спеціальні додатки Вашого смартфона, в залежності від використованої технології, відображаються на екрані центральної консолі Вашого Volkswagen. Таким чином, Ви можете управляти через сенсорний екран навігаційної системи корисними додатками Volkswagen. В залежності від додатку і технології, можливе також використання функції голосового управління.

Завдяки інтерфейсу App-Connect мобільними додатками у Вашому смартфоні можна користуватися за допомогою екрана медіасистеми навіть під час руху автомобіля. Наприклад, додаток My Guide запропонує цікаві об'єкти неподалік, враховуючи погодні умови, час доби та місцезнаходження автомобіля. А з додатком Shared Audio Ви зможете створювати спільні списки відтворення, куди пасажири додаватимуть улюблені композиції. Протокол CarPlay™ від Apple: один дотик - і можна розмовляти по телефону, читати новини, слухати музику та користуватися сумісними додатками. Протокол Android Auto™, в свою чергу, дозволяє безпечно користуватися такими додатками, як Google Play Music чи Spotify, під час керування автомобілем.

  • Комплексна вартість підключення App-Connect - 13 990* грн., включаючи роботу.
    * Вартість залежить від встановленої в Вашому авто мультимедійної системи, комплектації моделі та моделі Вашого смартфону. Точну вартість можна дізнатися під час консультації в відділі додаткового обладнання в автоцентрі або за телефоном.

Послуга доступна лише у поєднанні з мультимедійною системою Composition Media або навігаційною системою Discover Media.

Volkswagen - перший виробник, який пропонує відразу три інтерфейси для підключення Вашого смартфона:  MirrorLink™, CarPlay™ від Apple та Android Auto™ від Google.

App-Connect охоплює технології MirrorLink™, CarPlay™ та Android Auto™. Доступність цих технологій може залежати від країни використання. App-Connect вже підтримується багатьма телефонами і Volkswagen тісно співпрацює з виробниками смартфонів для широкого розповсюдження технологій App-Connect.

Більш детальну інформацію та ціни Ви можете отримати за телефоном: (057) 752-07-77